Четвер, 25.07.2024, 14:33
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Мій сайт

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 99
Статистика

Всего онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Про бібліотеку

                   Структура бібліотеки:


Відділ обслуговування користувачів

Михайлівської центральної районної бібліотеки

 З цього відділу починається бібліотека    


  Відділ здійснює бібліотечне та бібліографічно-інформаційне обслуговування

користувачів різних категорій на абонементі для дорослих, в читальному залі, кафедрі для юнацтва.

Тут можна:


 - ознайомитись з правилами користування бібліотекою;

- отримати найширшу інформацію про структуру, режим роботи, фонди бібліотеки та шлях розшуку документів за запитом читача;

- знайти цінні краєзнавчі видання;

- почитати найсвіжіші газети, журнали та підшивки за минулі роки;

- взяти участь у презентаціях нових видань, творчих зустрічах з письменниками, поетами, митцями.

  На базі відділу працює Центр правової інформації, який забезпечує оперативне інформування населення про діяльність органів місцевого самоврядування

  • Завдяки постійно діючим  книжковим виставкам «Гортаючі сторінки календаря», «На тему дня!», «Сузіря імен» читачі мають змогу перебувати в курсі найважливіших подій в Україні та світі.

Абонемент

У фонді налічується приблизно 23000 примірників книг. Широко представлені твори класиків вітчизняної та світової літератури, програмова література для навчальних закладів, науково-популярна та пізнавальна література, книги пригодницької тематики, жіночі романи, детективи, фентезі, бестселери.

    Вас обслуговує бібліотекар І категорії - Сарапійчук Галина Миколаївна


      Кафедра обслуговування юнацтва:

До послуг учнівської та студентської молоді – фонд відкритого доступу, в якому зосереджені видання на допомогу навчально-пізнавальному процесу, літературно-художні твори, літературно критичні матеріали кожної історико – літературної доби, сучасні довідкові видання, журнали і газети що розповідають про проблеми сьогодення молоді.

                                      Прийде на допомогу бібліотекар ІІ категорії -  Калужина Анна Олександрівна

Читальний зал    

Традиційне місце проведення культурно-просвітницьких акцій, літературно-мистецьких вечорів,  презентацій нових книг, зустрічей з видатними земляками.

Читальна зала у своїх фондах має найбільш цінну літературу та періодику з різних галузей знань: суспільних наук, історії, філософії, соціології, права, природничих та гуманітарних наук, літературу з мистецтва, економічну, технічну та сільськогосподарську, великий вибір довідкових видань. Фонд періодичних видань налічує приблизно 30 назв журналів та газет.

Вам завжди рада допомогти завідуюча відділом обслуговування -                                Деребенко Галина Василівна

         

На базі відділу працює  Літературна вітальня «Берегиня»   В 2013 році проведено ряд заходів: літературно-музичне свято "Війна в долі моєї сім'ї"; комплексний захід "Свято рідної мови" та багато інших. Всі ці заходи сприяють активізації відвідування бібліотеки, пробуджують зацікавленість читачів до краєзнавчої літератури і зростанню попиту на неї. Попереду – нові зустрічі в бібліотеці, відкриття, розширення краєзнавчої роботи з залученням юних читачів до вивчення історії рідного села, краю

Принцип роботи відділу – "Кожному читачу потрібну книгу в потрібний момент”.

Методичний відділ

Михайлівської центральної районної бібліотеки

- Методичний відділ працює над удосконаленням форм і методів бібліотечної роботи, доводить до бібліотек району інструктивно-нормативні документи органів влади та органів культури, що регламентують діяльність бібліотек.

- Організовує та координує діяльність структурних підрозділів бібліотеки по довідково - бібліографічному та інформаційному обслуговуванню користувачів.

 -  Організовує систему підвищення кваліфікації бібліотечних працівників шляхом проведення семінарів, днів      професійного спілкування. 

- Відділ здійснює аналітичне опрацювання фахових періодичних видань для  картотеки літератури з питань бібліотекознавства та бібліографії

  Методист Неділько Наталя Іванівна

Відділ комплектування  та обробки літератури

Михайлівської центральної районної бібліотеки

-       Забезпечує облік та збереження бібліотечного фонду централізованої бібліотечної системи, який нараховує близько 255 тис. друкованих видань, та документів на інших носіях інформації.

 -      Проводить документальний облік документів, що надходять до бібліотек района, технічну обробку, бібліографічний опис, систематизацію документів, розприділяє літературу між філіалами та структурними підрозділами. В яку входять : 9 сільських бібліотеки, 3 селищних. 1 районна, 1 районна дитяча.

     -  Щорічно передплачує періодичні видання .

-   Видаляє з облікових документів списану літературу.

    - Працівники відділу ведуть генеральний алфавітний та алфавітний читацький каталоги, систематичний читацький каталог, контролюють ведення каталогів в сільських бібліотеках-філіалах, структурних підрозділах. 

 -     З обмінно-резервного фонду доукомплектовуються літературою структурні підрозділи та бібліотеки району 

 Відділ координують:

     Шаламова Наталя Василівна – завідуюча відділом комплектування
    Писанко Світлана Анатоліївна – бібліотекар І категорії


Михайлівська центральна бібліотека,  Перший раз в бібліотеці,  Про бібліотеку,  Послуги бібліотеки,  З історії кногозбірні,  Масові заходи,  Книжкові виставки,          Нові книги,   Періодичні видання,  Афіша,  Михайлівка - наш рідний край,  Бібліотекарю,  Архів.